REKLAMA

Rafał Piech: Polska Jest Jedna to nie PiS! Wezwanie przedsądowe wysłane. Czy PiS ukradł hasło wyborcze partii PJJ? (VIDEO)

Rafał Piech: Polska Jest Jedna to nie PiS! Wezwanie przedsądowe wysłane. Czy PiS ukradł hasło wyborcze partii PJJ? (VIDEO)

W ostatnich dniach, nowopowstała partia Rafała Piecha prezydenta Siemianowic Śląskich, podjęła pierwsze kroki prawne w stosunku do Prawa i Sprawiedliwości. Chcą udowodnić że rządząca partia złamała prawo posługując się hasłem wyborczym o identycznej nazwie jak istniejąca od kilkunastu miesięcy partia PJJ.

PJJ to konserwatywna partia (jak mówią o sobie prawdziwa prawica), której liderem jest Rafał Piech od 2014 r. prezydent Siemianowic Śląskich.

Zaczęło się od stowarzyszenia

– Jako stowarzyszenie zwykłe skupiające ludzi, którzy nie zgadzali się z ówczesną polityką sanitarnego dzielenia Polaków oraz dewastacją małych i średnich przedsiębiorców i zmuszania ich do rezygnacji z ich podstawowego prawa konstytucyjnego jakim jest prowadzenia własnej działalności gospodarczej – czytamy w opisie partii.

Dziś pytamy przewodniczącego partii PJJ o to, czym się wyróżnia jako partia w tej mocno spolaryzowanej przestrzeni politycznej w naszym kraju? Czy zarządzanie i sukcesy na poziomie samorządowym można w prosty sposób przekuć na poziom ogólnopolski?

I na koniec usłyszycie państwo odpowiedź na pytanie o to czy PJJ popiera programy socjalne.

Zapraszamy do obejrzenia materiału video.

Grafika poglądowa.

11-05-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)